Szeretnéd megelőzni a betegséget? Még azelőtt tetten érni, hogy komoly károkat okozna a szervezetedben? Akkor Neked a prevencióra érdemes fektetned a hangsúlyt.
Sokszor mondjuk, hogy: „úgy jött ez a betegség az életembe, mint egy villámcsapás”.
Egy betegség sosem jön jókor, viszont ez a mondat messzebb nem is állhatna az igazságtól. Egy betegség kialakulásának különböző stádiumai vannak. Egy élő szervezetben a változások leghamarabb a bioinformációs illetve bioenergetikai szinten jelentkeznek, majd ezt követően jelennek meg molekuláris és sejtszinten is a(z) (el)változások.
Ezek általában még semmilyen tünettel nem hívják fel magukra a figyelmet, tehát érzékeink még nem jeleznek betegséget, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagyunk betegek! Valójában a megbetegedés folyamata már hosszú ideje tarthat, de csak később, mikor már a károsodás olyan nagymértékű, hogy egy vagy több szerv működését is befolyásolja, érzékelünk rendellenességeket, melyeknek gyakran nem is tulajdonítunk figyelmet.
Ide tartoznak többek között az olyan jelzések, mint a fáradékonyság, nyugtalanság, kisebb alvászavarok, frontérzékenység, étvágytalanság vagy állandó éhségérzet és falánkság stb.
Az EWS testelemző elől nem bújhatnak el a betegségek
Az emberi szervezet így lett összerakva évezredekkel ezelőtt. A technológia fejlődése viszont megállíthatatlan, és a megfelelő érzékenységgel rendelkező biorezonanciás elemzőkészülékkel, lehetőség nyílik arra, hogy a számítógépben eltárolt rezonancia adatbázist a test által kibocsátott értékekkel összehasonlítva, - még egy betegség kialakulása előtt - pontos képet kapjunk a szervezetben történő változásokról.
Mi ezt nevezzük valódi prevenciónak!
Az elektromágneses hullámok, melyek az emberi szervezetből távoznak, pontosan utalnak a test állapotára, hiszen eltérő mintázatot mutatnak, ha a működésükben bármilyen változás bekövetkezik. Ha meg tudjuk határozni ezeket a mintázatokat, akkor onnantól kezdve a test állapotát is megtudjuk határozni.
Már 1975-ben is lehetővé vált technikailag, hogy a sejtek ultrafinom bioelektronikai jeleit mérjék. Az eredmények azt igazolták, hogy a beteg sejtek más impulzusokat bocsátanak ki, mint az egészségesek.
A számítástechnika nagyléptékű fejlődésének köszönhetően, az 1980-as évektől kezdve, az egyes sejtek/szervek elektromos tevékenységének a mérésére, összehasonlítására is képesek lettünk.
Hogyan működik az EWS testelemző készülék?
Az EWS testelemző készülékben levő frekvencia mintázatokat – mint referencia értékek – hasonlítjuk össze a szervezetben mért pillanatnyi értékekkel, melyből következtetni lehet a szervezetben végbemenő folyamatok állapotára.
Az EWS testelemző…
- kevesebb, mint egy perc alatt szolgáltat információt a test állapotáról
- rendkívül könnyen és gyorsan láthatóvá válnak a szervezetben végbemenő folyamatok
- már akár azelőtt, hogy a biokémiai vagy strukturális szinten a problémák megjelennének
Az EWS testelemzőt meglepően könnyű használni
A fejlesztés során végig arra törekedtünk, hogy legyen szó bármelyik készülékünkről is, könnyen kezelhető maradjon. Az EWS testelemző sem lóg ki a sorból. Bárki által könnyen, gyorsan és biztonságosan kezelhető, az eredmények értékelésében pedig a paraméterekhez kapcsolódó részletes leírások nyújtanak segítséget.
A statisztikai elemzéseket szigorúan a tudományos metódusoknak megfelelően végzi az EWS testelemző készülék. Mérési pontossága akár a 90%-ot is elérheti, amely kimagasló a kategóriájában.
Mindössze egy perc alatt rengeteg információhoz juthatunk
Az egyperces elemzés eredményeként, képet kaphatsz szervezeted pillanatnyi és irányadó állapotáról, nem kevesebb, mint 27 különböző csoportba sorolt felmérési területen.
A készülék lehetőséget teremt, hogy az analízis eredményétől függően a folyamatba bekapcsolódjon cégünk másik kiváló készüléke, az EWS frekvenciaterápiás készülék, amellyel számos esetben támogathatjuk a gyógyulást.
Az EWS testelemző a következő területekről szolgáltathat részletes információt:
- Szív és érrendszer
- Gyomor- és bélfunkciók
- Máj- és epefunkciók
- Pulzus és agyi érrendszer
- Hasnyálmirigy-funkciók
- Vesefunkciók
- Tüdőfunkciók
- Agy és idegek
- Csont
- Meridiánok
- Reumás csontbetegség
- Vércukor
- Fizikai állapot
- Mérgek, toxinok
- Nyomelemek, vitaminok
- Prosztata/mellanalízis
- Férfi szexuális funkciók
- Nőgyógyászat
- Bőr
- Hormonrendszer
- Immunrendszer
- Nehézfémek
- Szem funkciók
- Elhízás
- Aminosavak
- Fül
- Élősködők, férgek, paraziták
- Allergének
- Pajzsmirigy
- Koenzimek
- Kötőszövet-kollagén